Naše značky

Značky Plzeňského Prazdroje jsou nedílnou součástí národního dědictví a české pivní kultury. Naše piva a ostatní nápoje vaříme podle původních receptur a stejně jako naši předkové pečujeme o jejich nejvyšší kvalitu. Naším cílem je milovníkům piva v Česku i po celém světě přinášet skrze naše nápoje radost a potěšení.

Pilsner Urquell

Jedinečný světlý plzeňský ležák se stal legendou mezi pivy a dal vzniknout zcela nové pivní kategorii (Pils, Pilsner). Jeho receptura i varní postup se od jeho vzniku v roce 1842 nezměnily. Díky umění plzeňských sládků se nemění ani jeho kvalita a jeho chuťový profil. To ostatně prokazují pravidelná laboratorní srovnání, z nichž nejstarší se datuje do roku 1897.

Zobrazit produkty

Gambrinus

Klasický představitel českých piv s historickou tradicí od roku 1869 má všechny charakteristické přednosti piv vařených v Plzni, jimiž jsou především lahodně nahořklá chuť, sytá barva, bohatá pěna a správný říz.

Zobrazit produkty

Velkopopovický Kozel

Díky vynikající kvalitě a úspěšné historii, jejíž počátky se datují až do roku 1874, je dnes Velkopopovický Kozel velmi úspěšným pivem v ČR a nejprodávanější českou pivní značkou ve světě. Piva z produkce velkopopovického pivovaru sklízí pravidelně úspěchy v českých i světových pivních soutěžích.

Zobrazit produkty

Radegast

Moravská jednička typická svou hořkostí se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy. První várka spatřila světlo světa 3. prosince 1970. Značka má silnou základnu loajálních konzumentů na Moravě a ve Slezsku, ale oslovuje i mnohé milovníky piva napříč celou Českou republikou.

Zobrazit produkty

Birell

Birell je nejprodávanější nealkoholické pivo v ČR. Na trh bylo uvedeno v roce 1992. K výrobě se používají unikátní kvasinky, které produkují minimum alkoholu a dovolují pivům Birell projít stejným procesem kvašení a dokvašování, jakým procházejí klasická česká alkoholická piva.

Zobrazit produkty

Frisco

Moderní, jemně perlivý alkoholický cider, oblíbený zejména mezi ženami. Frisco snoubí vyváženou ovocnou chuť bez hořkých chmelových tónů s ideálním množstvím alkoholu. Proto je neobyčejně osvěžující, především pokud se podává dobře vychlazený. Díky tomu je nápoj, nabízený ve stylové lahvi o objemu 0,33 l, vyhledávaným společníkem mnoha večírků a horkých dnů.

Zobrazit produkty

Kingswood

Cider Kingswood je alkoholický nápoj z jablek rostoucích výhradně v sadech. Základem nápoje je prokvašený jablečný mošt z plně dozrálých jablek. Kingswood Cider byl vyvinut našim inovačním týmem přímo pro českého konzumenta. Testování optimální chuti jsme věnovali téměř rok.

Zobrazit produkty

Viper Hard Seltzer

Viper Hard Seltzer, alkosoda, je drink nové generace se 4 % alkoholu a kapkou limetky nebo brusinky. Inspiroval se novou kategorií HARD SELTZERŮ, která zažívá boom na trhu ve Spojených státech. Seltzer v názvu odkazuje na perlivou vodu a hard na obsah alkoholu, proto alkosoda! Vaří se v Plzni a neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty. Viper Hard Seltzer je pro lidi, kteří rádi relaxují, nebo se baví s přáteli, a chtějí mít kontrolu nad tím, co jedí a pijí.

Zobrazit produkty

Master

Pravé pivní speciály se specifickou lahodnou hořkostí. Kombinace speciálních druhů sladu vytváří bohatou chuť i neopakovatelně zářivou barvu a naplňují i ta nejvyšší očekávání pivních gurmánů.

Zobrazit produkty

Klasik

Světlé nízkostupňové pivo Klasik se vyrábí dle tradiční receptury a je dostupné za velmi příznivou cenu. Intenzivnější prokvašení dává pivu sníženou plnost a vytváří pocit lehkého osvěžujícího piva.

Zobrazit produkty

Primus

Světlé výčepní pivo Primus je oblíbenou značkou v segmentu cenově výhodných piv. Vaří se z kvalitních pivovarských surovin a je charakteristické svou vysokou pitelností. Skvěle tak hasí žízeň a osvěží vaše chuťové buňky.

Zobrazit produkty

Excelent

Při přípravě jedenáctistupňového ležáku Excelent využívají plzeňští sládci unikátní postup trojitého chmelení. Třetí chmelení se provádí po skončení vaření, kdy mladina začíná chladnout. Excelent si proto zachovává velké množství aromatických látek a vyniká tak svěžím chmelovým aroma i plnou chutí.

Zobrazit produkty