Novinka ve statistikách. Bojovnost a obětavost hráčů změří Radegast Index

11.9.2013 Radegast

Statistiky jsou u fanoušků hokeje velmi populární. Zatím však chyběl parametr, který by sledoval to, jak moc hráči bojují, padají do střel a nevyhýbají se ostrým střetům. A právě to je cíl Radegast Indexu.

„Fanoušci chtějí vidět u hráčů maximální nasazení, bojovnost a ochotu se obětovat pro tým. Nyní budou i tyto vlastnosti měřitelné a fanoušci si je budou moci porovnat. Lze očekávat, že se na čelních pozicích prosadí hráči, kteří nedominují v kanadském bodování, ale pro svůj tým odvádějí pořádný kus práce,“ řekl marketingový manažer značky Radegast Karel Kraus.

Radegast Index bude součástí oficiálních statistik hokejové extraligy a bude průběžně zveřejňován společně s ostatními sledovanými parametry na www.hokej.cz. Radegast také plánuje průběžně odměňovat největší bojovníky a ocenit toho nejlepšího po skončení extraligové sezóny.

 

Poznámky pro editory:

  • V Pivovaru Radegast, který je jedním z nejmodernějších pivovarů v ČR, se vaří pivo od roku 1970. Od roku 1999 je pivovar Radegast součástí společnosti Plzeňský Prazdroj.
  • S celkovým prodejem téměř 9,9 milionu hektolitrů v kalendářním roce 2012 (včetně licenčních výrob v zahraničí) a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj, a. s., je členem společnosti SABMiller plc. Pilsner Urquell je mezinárodní vlajkovou lodí portfolia značek SABMiller.
  • SABMiller plc je jednou z předních světových pivovarnických společností, s 75 tisíci zaměstnanci v 75 zemích celého světa. Nabízí více než 200 pivních značek včetně celosvětově známých jako jsou Pilsner Urquell, Peroni Nastro Azzurro, Miller Genuin Draft a Grolsh, stejně jako přední lokální značky Aguila (Kolumbie), Castle (Jižní Afrika), Miller Lite (USA), Snow (Čína), Victoria Bitter (Australie) nebo Tyskie (Polsko).

 

Kontakt:

Vladimír Jurina
Plzeňský Prazdroj
Tel: +420 724 617 886


Plzeňský Prazdroj na sociálních sítích:

Twitter https://twitter.com/Prazdroj1

LinkedIN https://www.linkedin.com/company/plzensky-prazdroj

Youtube http://www.youtube.com/user/PlzenskyPrazdroj1

Praha