Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Pracuj jako specialista
Práce u nás je stejně pestrá jako portfolio našich nápojů. Mezi Prazdrojáky nalezneme odborníky z oblasti financí, obchodu, marketingu, HR, nákupu, práva a mnoho dalších. Ať už jste zkušeným expertem s dlouholetou praxí, nebo nadšeným juniorem v oboru, v Prazdroji naleznete uplatnění. Dejte své kariéře nový směr a pracujte u nás po boku těch nejlepších.
Přemysl Přemysl
Přemysl
Junior aktivační manažer
První zkušenost s Prazdrojem jsem získal už v 16 letech. Při hledání brigády ke škole, jsem se dozvěděl o pozici merchandisera, na kterou jsem nastoupil. Po absolvování studia mi vyšlo výběrové řízení na obchodního zástupce. Být obchoďákem pro Plzeňský Prazdroj v Čechách chápu obdobně jako mít pizzerii v Itálii – jako čest a zodpovědnost. Mými zákazníky byli jak ředitelé supermarketů a majitelé maloobchodů v retailu, tak později provozní restaurací v kanálu ON trade (který zahrnuje hospody a restaurace). Jako Junior aktivační manažer v trade marketingu jsem zodpovědný za komunikaci a podporu jednotlivých značek v ON-Trade kanále. Součástí mé práce je i vývoj inovativních POSM, komunikace kvality čepování i digitalizace zákazníků a spotřebitelských aktivit.
Ondřej Ondřej
Ondřej
Brand Specialista, Velkopopovický Kozel
Do Prazdroje jsem nastoupil v březnu 2020, když Covid zavřel mého předchozího zaměstnavatele – klub Roxy, kde jsem působil jako PR a marketingový specialista. Od Té doby Kozel naplňuje mé pracovní ambice i ledničku. Zbožňuju ten pohodový a pohádkový vesnický svět, ve kterém se naše spoty často odehrávají. Právě natáčení televizní reklamy pro mě byl jedním z velkých dosavadních zážitků. Pochopitelně nechyběl ani Kozel Olda. Jako Brand Specialista se neustále něčemu učím. Za celou dobu jsem neměl dva dny totožné. Na Prazdroji mám rád, kromě atmosféry a firemních akcí, i přístup k zaměstnancům. Baví mě také být součástí značky, která je známá i daleko za českými hranicemi.
Lucka Lucka
Lucka
Digital Campaign Specialista
Do Prazdroje jsem přišla z filmového prostředí. Nastoupila jsem jako brand specialista na značku Excelent a zcela upřímně – o brand marketingu jsem toho moc nevěděla. Naštěstí je Prazdroj v tomhle dost flexibilní a když člověk něco nezná, vždycky dostane prostor se to doučit. Z pivního segmentu jsem se přesunula k ciderům, kdy jsme společně s týmem launchovali novou příchuť pro Frisco - Strawberry Daiquiri, pro Kingswood - Apple Sec a taky úplně novou značku/ alkokategorii Viper Hard Seltzer. Nesnáším FOMO, a to hlavně ve světě sociálních sítí, takže dalším logickým krokem byla rotace do digi týmu. V rámci svojí současné pozice se starám hlavně o digitální kampaně napříč značkami CZ&SK. Jsem hodně v kontaktu s influencery a taky lítám po natáčeních reklam nebo festivalech, kde tvoříme další content pro značky.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Služba u lékaře
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Volné vstupy na prohlídku pivovarů
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
 • Pivo na dovolenou a na Vánoce
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Co dělají Prazdrojáci, když zrovna nepracují? Sportují! Od badmintonu, přes volejbal až po běh, Prazdrojáci rozhodně nelení. Nedávno například na Birell Grand Prix 2022, spolu s @jirijezek74 . 🏅

Tak schválně, kdo je podle Vás nejlepší běžec? 🏃

 @birellcz #budprazdroj #prazdrojaci #myjsmeprazdroj #zijemeprazdroj #prazdrojlife #plzenskyprazdroj #careerstories #lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #proudofmyjob #birell #behamproradost @runczech
Přemýšlel/a jsi někdy, co se asi pije v kancelářích Prazdroje? 🤔 A kdo je vlastně Barnie?? 😲
Pokud Tě naši kolegové zaujali a chceš se přidat do party,
Zkoukni naše kariérní stránky! 😁❗

#budprazdroj #prazdrojaci #myjsmeprazdroj #zijemeprazdroj #prazdrojlife #plzenskyprazdroj #careerstories #lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #proudofmyjob #workbenefits #benefits #benefity @barnievycep
Víte, kdo to dotáhl ze stážisty až na ředitele minipivovaru, a čí rodina pracuje v Prazdroji už 4 generace? 🧑‍🤝‍🧑 Lidé jsou nejdůležitější součást každé firmy, proto jsme se jim rozhodli dát zvláštní prostor na našich nových kariérních stránkách. Zajděte se podívat do jednotlivých kategorií (Výroba a technický úsek / Specialisté / Management / Studenti a absolventi) a dejte nám vědět, čí příběh vás zaujal nejvíce!
Za našimi zaměstnanci si totiž stojíme stejně pevně, jako za každým půllitrem. 🍻

#budprazdroj #prazdrojaci #myjsmeprazdroj #zijemeprazdroj #prazdrojlife #plzenskyprazdroj #careerstories #lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #proudofmyjob
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa