Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Pracuj jako specialista
Práce u nás je stejně pestrá jako portfolio našich nápojů. Mezi Prazdrojáky nalezneme odborníky z oblasti financí, obchodu, marketingu, HR, nákupu, práva a mnoho dalších. Ať už jsi zkušeným expertem s dlouholetou praxí, nebo nadšeným juniorem v oboru, v Prazdroji nalezneš uplatnění. Dej své kariéře nový směr a pracuj u nás po boku těch nejlepších.
Přemysl Přemysl
Přemysl
Junior aktivační manažer
První zkušenost s Prazdrojem jsem získal už v 16 letech. Při hledání brigády ke škole, jsem se dozvěděl o pozici merchandisera, na kterou jsem nastoupil. Po absolvování studia mi vyšlo výběrové řízení na obchodního zástupce. Být obchoďákem pro Plzeňský Prazdroj v Čechách chápu obdobně jako mít pizzerii v Itálii – jako čest a zodpovědnost. Mými zákazníky byli jak ředitelé supermarketů a majitelé maloobchodů v retailu, tak později provozní restaurací v kanálu ON trade (který zahrnuje hospody a restaurace). Jako Junior aktivační manažer v trade marketingu jsem zodpovědný za komunikaci a podporu jednotlivých značek v ON-Trade kanále. Součástí mé práce je i vývoj inovativních POSM, komunikace kvality čepování i digitalizace zákazníků a spotřebitelských aktivit.
Ondřej Ondřej
Ondřej
Brand Specialista, Velkopopovický Kozel
Do Prazdroje jsem nastoupil v březnu 2020, když Covid zavřel mého předchozího zaměstnavatele – klub Roxy, kde jsem působil jako PR a marketingový specialista. Od Té doby Kozel naplňuje mé pracovní ambice i ledničku. Zbožňuju ten pohodový a pohádkový vesnický svět, ve kterém se naše spoty často odehrávají. Právě natáčení televizní reklamy pro mě byl jedním z velkých dosavadních zážitků. Pochopitelně nechyběl ani Kozel Olda. Jako Brand Specialista se neustále něčemu učím. Za celou dobu jsem neměl dva dny totožné. Na Prazdroji mám rád, kromě atmosféry a firemních akcí, i přístup k zaměstnancům. Baví mě také být součástí značky, která je známá i daleko za českými hranicemi.
Lucka Lucka
Lucka
Digital Campaign Specialista
Do Prazdroje jsem přišla z filmového prostředí. Nastoupila jsem jako brand specialista na značku Excelent a zcela upřímně – o brand marketingu jsem toho moc nevěděla. Naštěstí je Prazdroj v tomhle dost flexibilní a když člověk něco nezná, vždycky dostane prostor se to doučit. Z pivního segmentu jsem se přesunula k ciderům, kdy jsme společně s týmem launchovali novou příchuť pro Frisco - Strawberry Daiquiri, pro Kingswood - Apple Sec a taky úplně novou značku/ alkokategorii Viper Hard Seltzer. Nesnáším FOMO, a to hlavně ve světě sociálních sítí, takže dalším logickým krokem byla rotace do digi týmu. V rámci svojí současné pozice se starám hlavně o digitální kampaně napříč značkami CZ&SK. Jsem hodně v kontaktu s influencery a taky lítám po natáčeních reklam nebo festivalech, kde tvoříme další content pro značky.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
 • Příspěvek na jazykové vzdělání
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme, nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
V našich plzeňských skladech se o každého nového zaměstnance postarají jako o vlastního.🩵 I vohoz vám dají.🦺 Fakt, nekecáme. My ho při natáčení tohohle videa dostali taky.😉 Pokud byste rádi doplnili naší skladovou partu, více informací najdete na odkazu v našem bio!✨

#plzenskyprazdroj #budprazdroj #sklad #plzen
Ako zvládala dvojnásobná mama 👩‍👦‍👦, ktorá očakáva príchod tretieho dieťatka 🤰, skĺbiť rodinu a prácu? „Súlad medzi týmito dvomi sférami by nebolo možné dosiahnuť bez podpory ostatných a bez výhod, ktoré mi Prazdroj poskytoval. 👏 Počas materskej a následne aj rodičovskej dovolenky som mohla využívať rôzne benefity, pracovať na dohodu a následne na skrátený úväzok a využívať home office podľa potreby,“ hovorí Veronika Bednárová, špecialistka zamestnaneckých benefitov, ktorá onedlho privíta do rodiny ďalšieho člena. 👶
Veronike a všetkým mamám nielen k dnešnému sviatku Dňu matiek prajeme všetko dobré. 💐

 
#plzenskyprazdrojslovensko #zijemeprazdroj #smeprazdroj #denmatiek
A je to tady!🤩 Report z Makro Czech Gastro Fest 2, který se konal 12. – 13. 4. v O2 Universu vám servírujeme na stříbrném podnose!🍽️ Jako Prazdroj jsme tam samozřejmě nemohli chybět.🍺 No a jaká to byla akce vám ukáže naše kolegyně Kristýna.🥰

#plzenskyprazdroj #budprazdroj #mcgf #makro #makroczechgastrofest
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa