Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Pracuj jako specialista
Práce u nás je stejně pestrá jako portfolio našich nápojů. Mezi Prazdrojáky nalezneme odborníky z oblasti financí, obchodu, marketingu, HR, nákupu, práva a mnoho dalších. Ať už jste zkušeným expertem s dlouholetou praxí, nebo nadšeným juniorem v oboru, v Prazdroji naleznete uplatnění. Dejte své kariéře nový směr a pracujte u nás po boku těch nejlepších.
Přemysl Přemysl
Přemysl
Junior aktivační manažer
První zkušenost s Prazdrojem jsem získal už v 16 letech. Při hledání brigády ke škole, jsem se dozvěděl o pozici merchandisera, na kterou jsem nastoupil. Po absolvování studia mi vyšlo výběrové řízení na obchodního zástupce. Být obchoďákem pro Plzeňský Prazdroj v Čechách chápu obdobně jako mít pizzerii v Itálii – jako čest a zodpovědnost. Mými zákazníky byli jak ředitelé supermarketů a majitelé maloobchodů v retailu, tak později provozní restaurací v kanálu ON trade (který zahrnuje hospody a restaurace). Jako Junior aktivační manažer v trade marketingu jsem zodpovědný za komunikaci a podporu jednotlivých značek v ON-Trade kanále. Součástí mé práce je i vývoj inovativních POSM, komunikace kvality čepování i digitalizace zákazníků a spotřebitelských aktivit.
Ondřej Ondřej
Ondřej
Brand Specialista, Velkopopovický Kozel
Do Prazdroje jsem nastoupil v březnu 2020, když Covid zavřel mého předchozího zaměstnavatele – klub Roxy, kde jsem působil jako PR a marketingový specialista. Od Té doby Kozel naplňuje mé pracovní ambice i ledničku. Zbožňuju ten pohodový a pohádkový vesnický svět, ve kterém se naše spoty často odehrávají. Právě natáčení televizní reklamy pro mě byl jedním z velkých dosavadních zážitků. Pochopitelně nechyběl ani Kozel Olda. Jako Brand Specialista se neustále něčemu učím. Za celou dobu jsem neměl dva dny totožné. Na Prazdroji mám rád, kromě atmosféry a firemních akcí, i přístup k zaměstnancům. Baví mě také být součástí značky, která je známá i daleko za českými hranicemi.
Lucka Lucka
Lucka
Digital Campaign Specialista
Do Prazdroje jsem přišla z filmového prostředí. Nastoupila jsem jako brand specialista na značku Excelent a zcela upřímně – o brand marketingu jsem toho moc nevěděla. Naštěstí je Prazdroj v tomhle dost flexibilní a když člověk něco nezná, vždycky dostane prostor se to doučit. Z pivního segmentu jsem se přesunula k ciderům, kdy jsme společně s týmem launchovali novou příchuť pro Frisco - Strawberry Daiquiri, pro Kingswood - Apple Sec a taky úplně novou značku/ alkokategorii Viper Hard Seltzer. Nesnáším FOMO, a to hlavně ve světě sociálních sítí, takže dalším logickým krokem byla rotace do digi týmu. V rámci svojí současné pozice se starám hlavně o digitální kampaně napříč značkami CZ&SK. Jsem hodně v kontaktu s influencery a taky lítám po natáčeních reklam nebo festivalech, kde tvoříme další content pro značky.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Služba u lékaře
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Volné vstupy na prohlídku pivovarů
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
 • Pivo na dovolenou a na Vánoce
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa