Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Pracuj ve výrobě a servisu
Naše značky baví svět a práce s nimi baví nás! V pivovarech pracujeme s nejmodernějšími technologiemi používanými v pivovarnictví. Práce u nás tak rozhodně není monotónní. Staň se součástí národního dědictví a získej zaměstnavatele, kterým se můžeš chlubit (nejen) v hospodě. Díky možnostem osobního a kariérního rozvoje budeš růst spolu s námi. A kdo ví? I z brigádníka může být jednou vedoucí oddělení.
Michal Michal
Michal
Trenér stáčíren - koordinátor
Ve své rodině jsem již čtvrtou generací pracující v Prazdroji. S nadsázkou říkám, že s pivovarem je spjatý celý můj život. Původně jsem nastoupil jako operátor a prošel si všemi pozicemi na stáčecí lince až po tu aktuální. Jako trenér působím od roku 2017. Mým úkolem je rozvíjet stálé zaměstnance a pomáhat adaptovat se těm nově nastupujícím. Pivovar vnímám jako velké mraveniště. Každý mravenec má svůj úkol a všichni týmově spolupracují na dosažení společného cíle. Mravenci chrání svoji královnu, my náš poklad. Tím jsou naše produkty.
Aneta Aneta
Aneta
Vedoucí stáčíren, Plzeň
Stáčírna je moje srdeční záležitost. Strávila jsem tam jak letní stáž, tak Trainee program. I když jsem měla možnost vyzkoušet si práci na investičním oddělení, na stáčírnu jsem se vrátila. Jako vedoucí plechovkových linek mám na starost jejich kompletní provoz. Ráno zkontroluji plán stáčení, sejdu se s mistry a jde na poradu s manažerem. Po ranní rutině je ale zbytek dne pokaždé jiný! Na pivovaru si vážím především skvělého kolektivu. Po práci se všichni rádi potkáváme na Formance.
Jana Jana
Jana
Vedoucí sladovny pivovaru Radegast
Po dostudování VŠCHT pro mě bylo nezbytné získat praxi přímo v provozu. To mi umožnila tříměsíční letní stáž v Plzni. Po jejím dokončení pak navázala jako Trainee v Nošovicích, kde aktuálně už třetím rokem působím jako vedoucí sladovny. Na starosti mám tak všechny zaměstnance sladovny i její procesy. Každý podzim společně zpracováváme další sklizeň. Každý rok je sklizeň různá. Záleží na venkovních podmínkách, kdy a kolik prší a jaká je venkovní teplota. Sladovnu vnímám jako takový malý závod v závodě. Z ječmene od českých zemědělců zde vyrábíme slad nezbytný pro výrobu piva. Pivovar Radegast nedávno oslavil 50 let a je průkopníkem nových technologií.  S přáteli po práci ráda zajdu, jak jinak, než na Radegast. Doma si ráda otevřu novinku ROG IPA.
Zajímá Tě, jaké to je pracovat u zdroje?
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Asistenční program
 • Náborový příspěvek u vybraných pozic
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Volné vstupy na prohlídku pivovarů
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
 • Pivo na dovolenou a na Vánoce
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme, nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Je to pták?!🐦‍⬛ Je to letadlo?!✈️ Ne! Je to JEČ-MAN!🌾 Cool týpek a superhrdina Prazdroje, kterého budeš chtít mít doma i ty! Více informací o celém projektu a kampani najdete na ➡️www.projecmen.cz⬅️

#zijemeprazdroj #plzenskyprazdroj #jecman
A je to tady!🤩 V Anketě TOP zaměstnavatel jsme obsadili krásné třetí místo!🥉 Mnohokrát děkujeme!🥰Vážíme si vaší podpory úplně stejně jako pěkně načepovanýho pivka! Tak na zdraví!🍻

#zijemeprazdroj #plzenskyprazdroj #topzamestnavatel
Pivo zo slnka? 🧐
Slovenský Pivovar Šariš bude už od nasledujúceho roka variť pivo s iskrou zo slnka. 🍺 🌞 Vďaka novému solárnemu parku v Iliašovciach na východe Slovenska a solárnej elektrárni priamo v areáli pivovaru, bude zlatý mok vyrábaný vďaka zelenej elektrine. 🔌 ✅ Tento krok posunie pivovar ďalej na ceste k uhlíkovej neutralite vo výrobe, ktorú chce dosiahnuť do roku 2030.
Ako bude táto zmena vyzerať z pohľadu čísel?
100 % - objem ročnej spotreby elektriny Pivovaru Šariš, ktorá bude pochádzať z obnoviteľných zdrojov
10 582 - presný počet fotovoltaických panelov, ktoré budú tvoriť nový solárny park v Iliašovciach na východe Slovenska
220 - počet domácností, koľkých ročnú spotrebu by pokryla nová solárna elektráreň v areáli pivovaru
1/5 - podiel, o ktorý pivovar zníži svoju uhlíkovú stopu
Keď si takto o rok otvoríte napríklad Šariš Žiarivú 12 % alebo Iskrivú 10 %, spomeňte si, že pijete pivo, 🍺 ktoré sa varí priamo zo slnka! 🌞 Na zdravie a na budúcnosť!

#zijemeprazdroj #plzenskyprazdroj #plzenskyprazdrojslovensko
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa