Naše značky

Značky Plzeňského Prazdroje jsou nedílnou součástí národního dědictví a české pivní kultury. Naše piva a ostatní nápoje vaříme podle původních receptur a stejně jako naši předkové pečujeme o jejich nejvyšší kvalitu. Naším cílem je milovníkům piva v Česku i po celém světě přinášet skrze naše nápoje radost a potěšení.

Pilsner Urquell

Jedinečný světlý plzeňský ležák se stal legendou mezi pivy a dal vzniknout zcela nové pivní kategorii (Pils, Pilsner). Jeho receptura i varní postup se od jeho vzniku v roce 1842 nezměnily. Díky umění plzeňských sládků se nemění ani jeho kvalita a jeho chuťový profil. To ostatně prokazují pravidelná laboratorní srovnání, z nichž nejstarší se datuje do roku 1897.

Zobrazit produkty

Gambrinus

Aby pivo chutnalo a dobře se pilo. To je poslání pivovaru Gambrinus, jehož historie se datuje od roku 1869. Piva v jeho produkci se vyznačují svěží chutí, hutným tělem s příjemnou hořkostí a správným řízem. Nejen, že se tento tradiční český pivovar těší velké oblibě pivařů, ale zároveň je také držitelem řady ocenění z odborných soutěží.

Zobrazit produkty

Velkopopovický Kozel

Díky vynikající kvalitě a úspěšné historii, jejíž počátky se datují až do roku 1874, je dnes Velkopopovický Kozel velmi úspěšným pivem v ČR aa jednou z nejprodávanějších českých pivních značek ve světě. Piva z produkce velkopopovického pivovaru sklízí pravidelně úspěchy v českých i světových pivních soutěžích.

Zobrazit produkty

Radegast

Jedno z nejoblíbenějších piv v České republice, typické svou hořkostí, se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy a Slezska.

Zobrazit produkty

Birell

Birell je nejprodávanější nealkoholické pivo v ČR. Na trh bylo uvedeno v roce 1992. K výrobě se používají unikátní kvasinky, které produkují minimum alkoholu a dovolují pivům Birell projít stejným procesem kvašení a dokvašování, jakým procházejí klasická česká alkoholická piva.

Zobrazit produkty

Frisco

Moderní, jemně perlivý alkoholický cider, oblíbený zejména mezi ženami. Frisco snoubí vyváženou ovocnou chuť s obsahem alkoholu 4,5 %. V současné době má již dvě samostatné řady, Core a Cocktails, které tak díky své široké rozmanitosti vytváří pestrou paletu chutí. Díky tomu je nápoj, nabízený ve stylové lahvi o objemu 0,33 l, vyhledávaným společníkem mnoha večírků.

Zobrazit produkty

Master

Pravé pivní speciály se specifickou lahodnou hořkostí. Kombinace speciálních druhů sladu vytváří bohatou chuť i neopakovatelně zářivou barvu a naplňují i ta nejvyšší očekávání pivních gurmánů.

Zobrazit produkty

Klasik

Světlé nízkostupňové pivo Klasik se vyrábí dle tradiční receptury a je dostupné za velmi příznivou cenu. Intenzivnější prokvašení dává pivu sníženou plnost a vytváří pocit lehkého osvěžujícího piva.

Zobrazit produkty

Primus

Světlé výčepní pivo Primus je oblíbenou značkou v segmentu cenově výhodných piv. Vaří se z kvalitních pivovarských surovin a je charakteristické svou vysokou pitelností. Skvěle tak hasí žízeň a osvěží vaše chuťové buňky.

Zobrazit produkty

Excelent

Při přípravě jedenáctistupňového ležáku Excelent využívají plzeňští sládci unikátní postup trojitého chmelení. Třetí chmelení se provádí po skončení vaření, kdy mladina začíná chladnout. Excelent si proto zachovává velké množství aromatických látek a vyniká tak svěžím chmelovým aroma i plnou chutí.

Zobrazit produkty

Peroni

Pivo Peroni patří mezi nejprodávanější italská piva po celém světě. Aktuálně je rozšířené do více než 70 zemí světa, kde inspiruje spotřebitele k tomu, aby si s vášní a stylem užili každý okamžik po vzoru italského životního stylu La Dolce Vita. O jeho prvotřídní kvalitě svědčí řada mezinárodních ocenění (Drinks international) a řady věrných milovníku značky po celém světě.

Zobrazit produkty