Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Pracuj jako manažer
Prazdroj je především o lidech. Pozici jedničky na trhu nám nezaručují jen skvělé produkty, ale především naši zaměstnanci. Na vedoucích pozicích máme proto experty ve svém oboru. Chceš se aktivně podílet na vývoji pivní kultury v ČR i ve světě? Hledáme opravdové lídry, kteří chtějí naplno využít svoje zkušenosti a vydat ze sebe to nejlepší.
Ilona Ilona
Ilona
Internal Audit and Controls Manager CZ&SK
V Prazdroji zodpovídá za interní audit, kontroly a vyšetřování podvodů. Kolegové se ji ale bát nemusí! Ilona se vždy snaží o spolupráci. Do Prazdroje původně nastoupila do financí. V té době probíhal redesign celého oddělení a to ji lákalo. V rámci kariéry také 2 roky pracovala pro mateřskou společnost Asahi ve Velké Británii. Na své pozici je již 10 let. Jako největší výzvu vnímá komplexitu našich procesů.
Michaela Michaela
Michaela
Projects & Business Planning Manager
V Prazdroji vedu tým projektových manažerů, kteří mění nápady a vize v realitu. Do společnosti jsem přišla v roce 2018, původně do oddělení Trade marketingu. Nejvíce si vážím otevřeného prostředí a prostoru na zábavu i konstruktivní diskuzi.  Na naše tradiční značky je pyšná o to víc, co nahlédla pod pokličku a zjistila, kolik je za jedním pivem lidské práce. Pokud si mám vybrat jeden produkt z portfolia, nejvíce mi sedí nealkoholická EYA. Je hravá, funkční a praktická. Nejraději mám borůvkovou
Radek Radek
Radek
Senior Finance Business Partner
Do Prazdroje jsem nastoupil před 6 lety na pozici Finance Business Partner pro OFF Trade. Po roce a půl jsem přesídlil na Finance Business Partnering pro ON Trade, tedy protipól řetězců – hospody, restaurace. Časem jsem se dostal na pozici, kde jsem měl na starosti kanály oba, a zároveň jednotlivé Business Partnery vedl. Teď jsem si k tomu přibral ještě německý a rakouský trh. Prazdroj je pro mě lovebrand už od studentských let, protože je to zaměstnavatel i značka, na kterou může být člověk hrdý . Když přišla možnost stát se prazdrojákem, byla to pro mě jasná volba. Navíc pivo je mi blízké, baví mě, chutná mi a jak se říká: „Žádná dobrá historka nezačíná slovy: To jsem si tak jednou zašel s kamarády na salát…“. Pilsner Urquell je pro mě č.1, ale každý ve firmě o mně ví, že jsem každodenním pijákem Birell červený pomeranč. Bude to znít jako hrozné klišé, ale to co má Prazdroj, je naprosto jedinečné. Nemáme jen unikátní značky, ale i unikátní kulturu, kde se člověk cítí dobře.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
 • Služební Auto
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
 • Příspěvek na jazykové vzdělání
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme, nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Na Prazdroji mě baví to, kolik příležitostí pro růst a rozvoj nabízí. 🙌Je to velká mezinárodní společnost, která investuje do svých zaměstnanců i inovativních projektů. 💡I tak tam můžu být sama sebou. Zaujalo Tě to? Právě hledáme šikovné stážisty/tky a trainees!🎓

#zijemeprazdroj #plzenskyprazdroj #nakopnikarieru #trainee
4 dny,
18 stagí,
500 interpretů,
4 afterparties v Proud zóně,
♾️ zážitků,
…takový byl letošní @beats.for.love.festival s Plzeňským Prazdrojem 👌🏼

Tak na viděnou zase za rok!
Našich kľúčových zákazníkov – podniky a reštaurácie, vnímame ako našich partnerov. 🤝 Veľmi nám záleží na tom, aby sme prispievali k ich rozvoju a inšpirovali sa navzájom. Jednou z aktivít, ktorou sa to snažíme docieliť, je stretnutie kľúčových zákazníkov, ktoré sa nedávno konalo vo Vysokých Tatrách. O novinkách v gastronómii prišiel porozprávať šéfkuchár Martin Novák zo TV show Na nože. 👨‍🍳 Znalosti v oblasti piva 🍺 odprezentoval Ján Píry, obchodný sládok Prazdroja, a trendy v online gastromarketingu 🍴 predstavil náš partner 100PROgastro.

Ďakujeme všetkým za príjemnú atmosféru a tešíme sa na stretnutie opäť o rok! 😊
#plzenskyprazdrojslovensko #zijemeprazdroj #smeprazdro
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa