Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Pracuj jako manažer
Prazdroj je především o lidech. Pozici jedničky na trhu nám nezaručují jen skvělé produkty, ale především naši zaměstnanci. Na vedoucích pozicích máme proto experty ve svém oboru. Chceš se aktivně podílet na vývoji pivní kultury v ČR i ve světě? Hledáme opravdové lídry, kteří chtějí naplno využít svoje zkušenosti a vydat ze sebe to nejlepší.
Ilona Ilona
Ilona
Internal Audit and Controls Manager CZ&SK
V Prazdroji zodpovídá za interní audit, kontroly a vyšetřování podvodů. Kolegové se ji ale bát nemusí! Ilona se vždy snaží o spolupráci. Do Prazdroje původně nastoupila do financí. V té době probíhal redesign celého oddělení a to ji lákalo. V rámci kariéry také 2 roky pracovala pro mateřskou společnost Asahi ve Velké Británii. Na své pozici je již 10 let. Jako největší výzvu vnímá komplexitu našich procesů.
Michaela Michaela
Michaela
Projects & Business Planning Manager
V Prazdroji vedu tým projektových manažerů, kteří mění nápady a vize v realitu. Do společnosti jsem přišla v roce 2018, původně do oddělení Trade marketingu. Nejvíce si vážím otevřeného prostředí a prostoru na zábavu i konstruktivní diskuzi.  Na naše tradiční značky je pyšná o to víc, co nahlédla pod pokličku a zjistila, kolik je za jedním pivem lidské práce. Pokud si mám vybrat jeden produkt z portfolia, nejvíce mi sedí nealkoholická EYA. Je hravá, funkční a praktická. Nejraději mám borůvkovou
Radek Radek
Radek
Senior Finance Business Partner
Do Prazdroje jsem nastoupil před 6 lety na pozici Finance Business Partner pro OFF Trade. Po roce a půl jsem přesídlil na Finance Business Partnering pro ON Trade, tedy protipól řetězců – hospody, restaurace. Časem jsem se dostal na pozici, kde jsem měl na starosti kanály oba, a zároveň jednotlivé Business Partnery vedl. Teď jsem si k tomu přibral ještě německý a rakouský trh. Prazdroj je pro mě lovebrand už od studentských let, protože je to zaměstnavatel i značka, na kterou může být člověk hrdý . Když přišla možnost stát se prazdrojákem, byla to pro mě jasná volba. Navíc pivo je mi blízké, baví mě, chutná mi a jak se říká: „Žádná dobrá historka nezačíná slovy: To jsem si tak jednou zašel s kamarády na salát…“. Pilsner Urquell je pro mě č.1, ale každý ve firmě o mně ví, že jsem každodenním pijákem Birell červený pomeranč. Bude to znít jako hrozné klišé, ale to co má Prazdroj, je naprosto jedinečné. Nemáme jen unikátní značky, ale i unikátní kulturu, kde se člověk cítí dobře.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
 • Služební Auto
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Služba u lékaře
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Volné vstupy na prohlídku pivovarů
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
 • Pivo na dovolenou a na Vánoce
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme, nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Tomáš, Speciality & Craft manager

Znáte @volbasladku? Tak za tímto on-trade programem stojím já. 🙋‍♂️ Popsal bych ho jako vývoj a prodej pivních speciálů v limitovaných edicích. To znamená, že každý měsíc vytváříme nové - speciální pivo pro přibližně 1 000 provozoven v Česku a na Slovensku. Tahle práce je tak trochu nenažraná bestie, protože znovu a znovu vymýšlíme nejen to, jaké pivo se bude vařit, ale také s jakým příběhem se bude prodávat. 👹
Taky mám na starosti spolupráci s menšími pivovary. V Prazdroji chceme pozvedávat pivní kulturu jako celek. Právě proto spolupracujeme i s menšími partnery, kteří vaří zase trochu jiné pivo než my. 💪

Před prací v Prazdroji jsem dělal 22 let v médiích, ale řemeslné pivo bylo dlouho mým koníčkem. Když jsem objevil inzerát na tuhle pozici v Prazdroji, zkusil jsem to. A ono to vyšlo! 🤩 Sice jsem neměl žádné zkušenosti z oboru, ale člověk se nesmí leknout příležitosti. Pokud se chcete učit novým věcem, brány Prazdroje vám jsou vždycky otevřené.

Aktuálně v Prazdroji stojím před novou výzvou. Jsem vděčný za důvěru, která mi byla dána i pro tento projekt.

A proč vlastně pivní speciály? 🍻 Trh se mění k čím dál tím větší rozmanitosti a spotřebitelé rádi objevují, zkoumají. Při konzumaci hledají víc než jen uspokojení svojí primární potřeby. Já mám upřímně rád fakt každou Volbu sládků, která vznikla, protože je za tím vidět fakt ohromný množství práce.

A co vy, jaká Volba sládků byla vaše nejoblíbenější? 😊

#BudPrazdroj #Prazdrojaci #MyJsmePrazdroj #ZijemePrazdroj #PrazdrojLife #PlzenskyPrazdroj
#lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #careerstories #Volbasladku #ontrade #pivnispecialy
Je elektro Tvou vášní? ❤️‍🔥

Aby i naše lahvové linky cinkaly blahem, hledáme šikovné elektromechaniky a elektrikáře, kteří nám s tímto úkolem pomohou. 🔧 Jsi jím právě Ty? Dej nám o sobě vědět! 💬

👉 Znáte někoho, kdo by se rád stal součástí výroby a našeho skvělého piva? 🍺 Neváhejte a povězte nám o něm!

#BudPrazdroj #Prazdrojaci #MyJsmePrazdroj #ZijemePrazdroj #PrazdrojLife #PlzenskyPrazdroj
#lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #benefits #benefity #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #funatwork #nabor #elektromechanik #elektronik #prace #pracevpivovaru
Úspora 460 tun hliníku ročně a snížení uhlíkové stopy až o 39 %? 😮✨ I to je v slovenském Prazdroji nyní možné. 🤩 Zásluhou nového zálohovacímu systému na Slovensku se nyní z plechovky může stát zase plechovka. Kruh jejich životního cyklu se tak uzavřel. ♻ Děkujeme kolegům a připíjíme Na budoucnost!

#BudPrazdroj #Prazdrojaci #MyJsmePrazdroj #ZijemePrazdroj #PrazdrojLife #PlzenskyPrazdroj
#lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #companyculture #recyklace #recycyling #zerowaste #zivotniprostredi #environment #zalohovani #zalohovacisystem #Saris
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa