Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Nasbírej nové zkušenosti
Spolupráce s mladými talenty nás baví. Věříme, že díky jejich energii a motivaci dovedeme společně tvořit ty nejlepší produkty. Proto, abys uspěl/a v Prazdroji nepotřebuješ desítky let zkušeností. V Prazdroji najdeš stabilní zázemí a sílu ukázat světu, co v Tobě je. Protože vášeň je nejlepší kvalifikace.
Jakub Jakub
Jakub
Trainee, Sales & Marketing
Do Prazdroje jsem přišel na celoroční stáž v roce 2019. I když jsem se na vysoké škole specializoval na obor logistiky, projekt digitalizace dat z retailových obchodů mě nadchl. Projekt, který kombinoval marketing, datovou analýzu a IT byl komplexní a poměrně složitý. Otevřel mi ale oči v tom, čemu se chci nadále věnovat. Po přechodu na hlavní pracovní poměr programu Trainee jsem proto datové analýze pokračoval a začal se sebevzdělávat v programování a zpracování dat. Na Prazdroji oceňuju, že dává příležitost i juniornějším kolegům. I jako Trainee máte šanci vést ambiciózní projekty a spolupracovat se zkušenými kolegy z různých odvětví.
Tereza Tereza
Tereza
Trainee HR & Corporate Affairs
Do Prazdroje jsem nastoupila na konci roku 2021, rok po dokončení magisterského studia. Dříve jsem měla zkušenosti jen z náboru, jak z agentury tak z the LEGO Group. Chtěla jsem ale poznat i další HR procesy, a zároveň mě lákala práce v komunikacích. Když jsem se doslechla o Trainee programu v Plzeňském Prazdroji, který kombinuje obojí, neváhala jsem. Na práci v Prazdroji mě nejvíce baví ty možnosti - dostanu se ke spoustě různým věcem, ke kterým jsem si myslela, že by jinde Traineeho nikdy nepustili. Od vedení vlastních projektů až po vytváření contentu pro firemní Employer-brandingový Instagram. Chcete vidět něco z mé práce a mých kolegů? Tak koukněte na @zijeme.prazdroj !
Michal Michal
Michal
Craft Brewery Director – Proud, absolvent Trainee programu
V Prazdroji jsem začínal před deseti lety jako stážista. Mým úkolem byl rozjezd digitální komunikace. Díky Trainee programu jsem si vyzkoušel si celou řadu oblastí. Od financí, oddělení insight, přes výrobu až po práci v brand a trade marketingu. To bylo hrozně super, protože jsem mohl poznat víc věcí a ujasnit si, co mě baví nejvíc. Postupně jsem pracoval téměř na všech značkách, které pod Prazdroj spadaly. Na chvíli jsem přesídlil do sesterské společnosti v Rumunsku, kde jsem měl na starost Brand Marketing pro Pilsner Urquell. To byla zkušenost k nezaplacení - najednou člověk vidí, že tam vše funguje jinak, trh i kultura. To člověku otevře oči. Pivo bylo vždy můj koníček. Už několik let si ho vařím sám doma. Do Česka jsem se vrátil dělat ředitele našemu nově založenému experimentálnímu pivovaru Proud. Chceš vědět, jaké je to u nás v Proudu?
Zajímá Tě, jaké to je pracovat u zdroje?
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Služba u lékaře
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Volné vstupy na prohlídku pivovarů
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
 • Pivo na dovolenou a na Vánoce
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa