Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým, tvoříme lovebrandy a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Nasbírej nové zkušenosti
Spolupráce s mladými talenty nás baví. Věříme, že díky jejich energii a motivaci dovedeme společně tvořit ty nejlepší produkty. Proto, abys uspěl/a v Prazdroji nepotřebuješ desítky let zkušeností. V Prazdroji najdeš stabilní zázemí a sílu ukázat světu, co v Tobě je. Protože vášeň je nejlepší kvalifikace.
Trainee program
Právě končíš školu, a přemýšlíš co dál? Nejsi si jistý, na jakou pozici se hlásit? Rád zkoušíš nové věci? Chceš skvělý start kariéry? Tak máme pro Tebe to pravé!
Zjistit více
Trainee program
Právě končíš školu, a přemýšlíš co dál? Nejsi si jistý, na jakou pozici se hlásit? Rád zkoušíš nové věci? Chceš skvělý start kariéry? Tak máme pro Tebe to pravé!

Každý rok nabíráme několik Trainees do různých oddělení. Jedná se o program na dva roky, ale smlouvu od nás dostaneš na neurčito - počítáme s Tebou do budoucna ;) Během těchto dvou let si vyzkoušíš několik "rotací" na odděleních nebo pozicích, které Tě zajímají.  Stačí si vybrat jen zastřešující "téma" - např. finance nebo marketing, na zbytku se již domluvíme společně.  

V rámci skupiny Asahi Group, můžeš na jednu z rotací  odjet i do partnerského pivovaru v zahraničí. Láká Tě Nizozemí, Itálie, Velká Británie, či Rumunsko? Nejenom tam sídlí centrály našich sesterských společností. Rozhodně je z čeho vybírat!  

Řada Trainees si v Prazdroji již vybudovali úspěšnou kariéru a dnes zasávají klíčové manažerské role společnosti. Zajímají Tě jejich příběhy? Podívej se na náš Instagram @Žijeme.Prazdroj, nebo kariérní stránky.  

Pro přihlášení se do programu nemusíš mít mnoho předchozích zkušeností. Věříme totiž, že vášeň je nejlepší kvalifikace.

Tak na co ještě čekáš? Pošli nám životopis!
Stáže
Stále ještě studuješ, ale chceš již získat pracovní zkušenosti? Nastartuj svou kariéru prací na skutečných projektech! 
Zjistit více
Stáže
Stále ještě studuješ, ale chceš již získat pracovní zkušenosti? Nastartuj svou kariéru prací na skutečných projektech!   

Každý rok otevíráme hned několik typů stáží - stáže celoroční, kdy můžeš pracovat cca 20 hodin týdně po dobu jednoho roku, nebo stáže letní. Ty probíhají formou plného úvazku po dobu letních prázdnin. V obou případech se jedná o stáž placenou - u nás se opravdu nepracuje zadarmo :)  

Ať se rozhodneš pro jakýkoliv typ stáže, rozhodně nebudeš pouze skenovat papíry a dělat rutinní administrativu. Budeš pracovat na vlastním projektu s reálným přínosem pro fungování Prazdroje.  

Výsledky projektu nakonec odprezentuješ našemu boardu ředitelů. A když se jim tvůj projekt bude líbit, může tě čekat i příjemná finanční odměna navíc ;)  

Pro přihlášení se do programu nemusíš mít mnoho předchozích zkušeností. Věříme totiž, že vášeň je nejlepší kvalifikace.

Tak na co ještě čekáš? Pošli nám životopis!
Jakub Jakub
Jakub
Trainee, Sales & Marketing
Do Prazdroje jsem přišel na celoroční stáž v roce 2019. I když jsem se na vysoké škole specializoval na obor logistiky, projekt digitalizace dat z retailových obchodů mě nadchl. Projekt, který kombinoval marketing, datovou analýzu a IT byl komplexní a poměrně složitý. Otevřel mi ale oči v tom, čemu se chci nadále věnovat. Po přechodu na hlavní pracovní poměr programu Trainee jsem proto datové analýze pokračoval a začal se sebevzdělávat v programování a zpracování dat. Na Prazdroji oceňuju, že dává příležitost i juniornějším kolegům. I jako Trainee máte šanci vést ambiciózní projekty a spolupracovat se zkušenými kolegy z různých odvětví.
Tereza Tereza
Tereza
Trainee HR & Digital Marketing
Do Prazdroje jsem nastoupila na konci roku 2021, rok po dokončení magisterského studia. Dříve jsem měla zkušenosti z náboru, ale chtěla jsem poznat i další oblasti HR, především mě lákala jeho komunikační stránka a Employer Branding. Když jsem se doslechla o GoGraduate programu v Plzeňském Prazdroji, který kombinuje obojí, neváhala jsem. Po roce v HR v Praze jsem odjela na půl roku do partnerského pivovaru v Nizozemí. To byla neuvěřitelná zkušenost, kde jsem měla možnost jak aplikovat znalosti z Česka, a pomoci kolegům z Nizozemí rozjet jejich Employer Brandingovou kampaň, ale i naučit se spoustu nového při práci na vzdělávacích programech pro zaměstnance. Momentálně jsem se rozhodla si ještě více rozšířit obzory, a poslední rotaci GoGraduate programu trávím v oddělení Digitálního Marketingu.
Michal Michal
Michal
Craft Brewery Director – Proud, absolvent Trainee programu
V Prazdroji jsem začínal před deseti lety jako stážista. Mým úkolem byl rozjezd digitální komunikace. Díky Trainee programu jsem si vyzkoušel si celou řadu oblastí. Od financí, oddělení insight, přes výrobu až po práci v brand a trade marketingu. To bylo hrozně super, protože jsem mohl poznat víc věcí a ujasnit si, co mě baví nejvíc. Postupně jsem pracoval téměř na všech značkách, které pod Prazdroj spadaly. Na chvíli jsem přesídlil do sesterské společnosti v Rumunsku, kde jsem měl na starost Brand Marketing pro Pilsner Urquell. To byla zkušenost k nezaplacení - najednou člověk vidí, že tam vše funguje jinak, trh i kultura. To člověku otevře oči. Pivo bylo vždy můj koníček. Už několik let si ho vařím sám doma. Do Česka jsem se vrátil dělat ředitele našemu nově založenému experimentálnímu pivovaru Proud. Chceš vědět, jaké je to u nás v Proudu?
Zajímá Tě, jaké to je pracovat u zdroje?
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
 • Služební počítač a telefon
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
 • Příspěvek na jazykové vzdělání
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme, nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Najväčší koncert v dejinách Slovenska je tu a my ako Prazdroj samozrejme pri tom nesmieme chýbať. Viac ako 100 000 ľudí sa chystá na legendárnych @acdc .
Poďte sa s nami pozrieť ako prebiehajú prípravy. 🤘🏼🎙️

#zijemeprazdroj #budprazdroj #specialevents #acdc
Když jsme procházeli naší centrálu na pražském Myslbeku, zjistili jsme, že někteří kolegové se věnují chovu lemurů nebo jiným kratochvílím.👀 Od žonglování až po make-up.💅Je to tu celkem divočina!🙈 A co nesmí chybět na všem pracovním stole?😄

#plzenskyprazdroj #budprazdroj #myslbek
Na Prazdroji mě baví to, kolik příležitostí pro růst a rozvoj nabízí. 🙌Je to velká mezinárodní společnost, která investuje do svých zaměstnanců i inovativních projektů. 💡I tak tam můžu být sama sebou. Zaujalo Tě to? Právě hledáme šikovné stážisty/tky a trainees!🎓

#zijemeprazdroj #plzenskyprazdroj #nakopnikarieru #trainee
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa