Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým. Tvoříme legendární značky a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás.
Každé naše oddělení je jiné, detailní popis by vydal na bichli.
Pro nasátí atmosféry zatím nahlédni pod pokličku těchto čtyř kategorií.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
 • Příspěvek na jazykové vzdělání
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
Naše práce nám chutná…
…a je pestrá jako portfolio našich nápojů
Víš, že Prazdroj není jenom Pilsner Urquell?
Na naší zlatou tradici jsme náležitě hrdí a také víme, že 100 lidí 100 chutí, a proto by bylo bláhové sázet všechno jen na jednu kartu. V našem portfoliu najdeš mainstreamové pivní značky, flavoured, alko i nealko.
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme. nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Proč právě Prazdroj?
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Gratulujeme Jánovi Pírymu, sládkovi Prazdroja na Slovensku, k titulu Osobnosť slovenského pivovarníctva a sladovníctva! 🏆🍺

Ján získal ocenenie od Slovenského združenia výrobcov piva a sladu za svoju vyše 40 ročnú prácu, ktorou sa významne pričinil o rozvoj slovenského pivovarníctva a sladovníctva. Vďačíme mu za výchovu ďalšej generácie pivovarníkov 🎓, osvetu verejnosti o pivnej kultúre či za stráženie kvality nášho tekutého zlata. 🍺

Jánovi zo srdca gratulujeme a pripíjame na ďalšie úspechy, na zdravie! 🍻

#plzenskyprazdrojslovensko #osobnostpivovarnictva #sladcivakci #zijemeprazdroj #smeprazdroj
Pondělní pracovní den jsme strávili s Davidem, jedním z našich obchodních zástupců.🤠 Společně jsme vyrazili do jednoho nejmenovaného supermarketu na Chodově. 🍺 Pokud váháte, jestli by bya pozice obchoďáka pro vás, rádi se s vámi o všem pobavíme!💁🏼‍♀️ Více informací najdete na linku v bio!🌼

#plzenskyprazdroj #budprazdroj #obchodnizastupce #jobalert #hledampraci
V našich plzeňských skladech se o každého nového zaměstnance postarají jako o vlastního.🩵 I vohoz vám dají.🦺 Fakt, nekecáme. My ho při natáčení tohohle videa dostali taky.😉 Pokud byste rádi doplnili naší skladovou partu, více informací najdete na odkazu v našem bio!✨

#plzenskyprazdroj #budprazdroj #sklad #plzen
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa