Rozjeď svou kariéru v Prazdroji

Jsme tu všichni srdcaři, stojíme za sebou jako jeden tým. Tvoříme legendární značky a kromě srdcí máme i otevřené hlavy.

Volná pracovní místa
Naše značky baví svět, práce s nimi baví nás.
Každé naše oddělení je jiné, detailní popis by vydal na bichli.
Pro nasátí atmosféry zatím nahlédni pod pokličku těchto čtyř kategorií.
Za našimi zaměstnanci si stojíme stejně pevně jako za každým půllitrem
Podívej se na benefity, které u nás má každý zaměstnanec bez výjimky. Je jich ale daleko víc, odvíjí se od toho, do jakého oddělení a na jakou pozici nastoupíš.
Péče o zaměstnance
Péče o zaměstnance
 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky nebo závodní stravování
 • Pitný režim na pracovišti
 • Podpora Wellbeingu zaměstnanců
Zdraví, budoucnost a zajištění
Zdraví, budoucnost a zajištění
 • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
 • Služba u lékaře
 • Asistenční program
Zábava a volný čas
Zábava a volný čas
 • Kafeterie
 • Multisport Karta
 • Zvýhodněné ceny produktů u partnerských společností
 • Volné vstupy na prohlídku pivovarů
 • Odměny za doporučení nového zaměstnance
Naše značky
Naše značky
 • Poukazy na nákup výrobků našich značek
 • Bonusové pivo
 • Pivo na dovolenou a na Vánoce
Naše práce nám chutná…
…a je pestrá jako portfolio našich nápojů
Víš, že Prazdroj není jenom Pilsner Urquell?
Na naší zlatou tradici jsme náležitě hrdí a také víme, že 100 lidí 100 chutí, a proto by bylo bláhové sázet všechno jen na jednu kartu. V našem portfoliu najdeš mainstreamové pivní značky, flavoured, alko i nealko.
Hodnoty, na kterých si zakládáme
Naše Poslání je ve všem, co děláme. Jedná se o ukazatel, který určuje směr našich rozhodnutí. Strategie, která formuje to, jakým způsobem přemýšlíme o budoucí roli našeho podnikání, o jeho dopadu na planetu i společnost. Cílem Prazdroje je dát smyl všemu, co děláme. Spojovat lidi a vytvářet partnerství. Protože společně dokážeme mnohem více!
Diverzita
& Inkluze
 
Dáváme každému šanci zazářit takový, jaký je. Diverzita a Inkluze jsou témata, na která myslíme ve všem co děláme - od vymýšlení produktů až po nábor zaměstnanců. Jsme také signatáři Charty diverzity.
Kromě transparentního odměňování poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů s cílem podpořit sladění pracovního a soukromého života.
Odpovědnost
 
Odpovědni nejsme jen k životnímu prostředí. Podporujeme lokální komunity a veřejně prospěšné projekty.
Leží nám na srdci i zodpovědná konzumace alkoholu. Jsme proto součástí iniciativy "Respektuj 18". 
Zároveň chceme navýšit podíl nealkoholických nápojů v našem portfoliu do roku 2030 na 25 %. Všichni naši zaměstnanci mají benefitem dva dny placeného volna ročně na dobrovolnické činnosti.
Kreativita
& Inovace
 
Dvě klíčové hodnoty, díky kterým jsme již desítky let nejlepší na trhu. 
Tyto hodnoty demonstrujeme každý den. Ať se jedná o malé projekty, nebo revoluční změny. Od stavby nového, plně automatického skladu v Plzni, až po kompletní proměnu kanálu HoReCa. Prazdroj je rodištěm celé řady nápadů, iniciativ a nových produktů.
Udržitelnost
 
Prostředí, ve kterém žijeme. nám není lhostejné. Suroviny kupujeme jen od farmářů s udržitelným způsobem pěstování. Zaměřujeme se na co nejnižší spotřebu vody v našich pivovarech, chceme mít plně cirkulární obaly a do roku 2023 také plně uhlíkově neutrální pivovary.
Vztahy,
které přinášejí
smysl
 
Celé naše poselství je o tom, vytvářet vztahy, které dávají smysl. Ať se jedná o vztahy mezi zaměstnanci nebo vztahy s našimi spotřebiteli a zákazníky.
Myslíme i na work-life balance. Věříme, že za úspěchem firmy stojí spokojení zaměstnanci. Právě oni jsou bohatstvím Prazdroje.
Vášeň je nejlepší kvalifikace
 
Prazdroj je společnost tvořená nadšenými absolventy i zkušenými experty ve svém oboru. Od výroby, přes marketing, až po management. Ať už je místem našeho výkonu práce Praha, Brno, či Nošovice – jedno nás spojuje: nadšení pro práci, kterou děláme, zvídavost a otevřenost.
Naše základny jsou nejen v Plzni
Pilsner Urquell se vaří v Plzni, Kozel v Popovicích, Radegast v Nošovicích. Naši kolegové z marketingu jsou v Praze nebo doma na home-office.
V Prazdroji můžeš pracovat po celé ČR.
Proč právě Prazdroj?
Jak #zijemeprazdroj
Podívej se na náš Instagram.
Tomáš, Speciality & Craft manager

Znáte @volbasladku? Tak za tímto on-trade programem stojím já. 🙋‍♂️ Popsal bych ho jako vývoj a prodej pivních speciálů v limitovaných edicích. To znamená, že každý měsíc vytváříme nové - speciální pivo pro přibližně 1 000 provozoven v Česku a na Slovensku. Tahle práce je tak trochu nenažraná bestie, protože znovu a znovu vymýšlíme nejen to, jaké pivo se bude vařit, ale také s jakým příběhem se bude prodávat. 👹
Taky mám na starosti spolupráci s menšími pivovary. V Prazdroji chceme pozvedávat pivní kulturu jako celek. Právě proto spolupracujeme i s menšími partnery, kteří vaří zase trochu jiné pivo než my. 💪

Před prací v Prazdroji jsem dělal 22 let v médiích, ale řemeslné pivo bylo dlouho mým koníčkem. Když jsem objevil inzerát na tuhle pozici v Prazdroji, zkusil jsem to. A ono to vyšlo! 🤩 Sice jsem neměl žádné zkušenosti z oboru, ale člověk se nesmí leknout příležitosti. Pokud se chcete učit novým věcem, brány Prazdroje vám jsou vždycky otevřené.

Aktuálně v Prazdroji stojím před novou výzvou. Jsem vděčný za důvěru, která mi byla dána i pro tento projekt.

A proč vlastně pivní speciály? 🍻 Trh se mění k čím dál tím větší rozmanitosti a spotřebitelé rádi objevují, zkoumají. Při konzumaci hledají víc než jen uspokojení svojí primární potřeby. Já mám upřímně rád fakt každou Volbu sládků, která vznikla, protože je za tím vidět fakt ohromný množství práce.

A co vy, jaká Volba sládků byla vaše nejoblíbenější? 😊

#BudPrazdroj #Prazdrojaci #MyJsmePrazdroj #ZijemePrazdroj #PrazdrojLife #PlzenskyPrazdroj
#lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #careerstories #Volbasladku #ontrade #pivnispecialy
Je elektro Tvou vášní? ❤️‍🔥

Aby i naše lahvové linky cinkaly blahem, hledáme šikovné elektromechaniky a elektrikáře, kteří nám s tímto úkolem pomohou. 🔧 Jsi jím právě Ty? Dej nám o sobě vědět! 💬

👉 Znáte někoho, kdo by se rád stal součástí výroby a našeho skvělého piva? 🍺 Neváhejte a povězte nám o něm!

#BudPrazdroj #Prazdrojaci #MyJsmePrazdroj #ZijemePrazdroj #PrazdrojLife #PlzenskyPrazdroj
#lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #benefits #benefity #career #kariera #czechbeer #joblove #funatwork #companyculture #firemnikultura #milujusvojipraci #delejcotebavi #pracesnu #ukazcodelas #funatwork #nabor #elektromechanik #elektronik #prace #pracevpivovaru
Úspora 460 tun hliníku ročně a snížení uhlíkové stopy až o 39 %? 😮✨ I to je v slovenském Prazdroji nyní možné. 🤩 Zásluhou nového zálohovacímu systému na Slovensku se nyní z plechovky může stát zase plechovka. Kruh jejich životního cyklu se tak uzavřel. ♻ Děkujeme kolegům a připíjíme Na budoucnost!

#BudPrazdroj #Prazdrojaci #MyJsmePrazdroj #ZijemePrazdroj #PrazdrojLife #PlzenskyPrazdroj
#lovemyjob #dreamjob #dowhatyoulove #beercompany #career #kariera #czechbeer #joblove #companyculture #recyklace #recycyling #zerowaste #zivotniprostredi #environment #zalohovani #zalohovacisystem #Saris
Přehled volných pracovních míst
Na co ještě čekat? Projdi seznam volných pracovních pozic a nalezni tu svou.
Přidej se k nám a #BudPrazdroj!
Volná pracovní místa