Nejdrsnější moravská soutěž začíná!

11.5.2011 Akce

Spotřebitelská promo značky Radegast odstartovala 2. května v prodejnách s pivem. Spotřebitelé sbírají kódy pod víčky lahvového piva nebo na plechovkách a zasílají je přes SMS zprávy či web. Začátkem června se připojí také 800 moravských hospod.

„Soutěž Radegastu je stejně tvrdá jako celý tento kraj. Lidé jsou tady zvyklí překážky překonávat. To je posiluje a buduje ještě silnější vztah k tomuto regionu. Radegast sem patří a dělá podobně jako oni všechno naplno. Když pořádá zábavu, tak naplno a když soutěž, tak na „ostří nože“. Její vítěz musí prokázat nejen fyzickou připravenost, ale i psychickou odolnost, předvídavost a odvahu,“ řekl manažer značky Radegast Marek Málek.

Do finále, které se uskuteční 2. července v Ostravě, postoupí 30 soutěžících, kteří se zapojí do soutěže jak s lahvovým nebo plechovkovým pivem, tak i s pivem v hospodách. Z nejdrsnější moravské soutěže vzejde vítěz, který si odnese 300.000 Kč.

Soutěž s pivem Radegast bude podpořena tiskovou a rádiovou kampaní v několika médiích na Moravě. Bannery se objeví také na významných internetových serverech. V rámci outdooru značka využije billboardy a CLV.

 

Poznámky pro editory:

  • V Pivovaru Radegast, který je jedním z nejmodernějších pivovarů v ČR, se vaří pivo od roku 1970.
  • Od roku 1999 je pivovar Radegast součástí největší pivovarské skupiny v České republice společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s.
  • Ročně produkuje přes 2 mil hl. piva při cca 250 zaměstnancích.
  • Pivovar vyrábí pivo typu „klasický český ležák“ a je rovněž výrobcem kvalitního sladu ve vlastní pivovarské sladovně.
  • V roce 2008 uvařil pivovar desetimiliardé pivo.
  • S celkovým prodejem téměř 10 milionů hektolitrů v kalendářním roce 2010 (včetně licenční výroby v zahraničí) a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj, a. s., je členem společnosti SABMiller plc. Pilsner Urquell je mezinárodní vlajkovou lodí portfolia značek SABMiller.
  • SABMiller plc je jedna z největších světových pivovarnických společností, s pivovarnickými aktivitami či distribucí ve více než 60 zemích světa napříč šesti kontinenty. Skupina značek SABMiller zahrnuje významné mezinárodní značky jako Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro a Pilsner Urquell, a téměř 200 úspěšných regionálních a národních značek.

Kontakt:
Jiří Mareček
tiskový mluvčí
Tel.: 724 617 219

Nošovice