Přihlaste se na závod Radegast Beskydských šerpů

28.5.2012 Akce

Úkolem čtyřčlenných týmů bude dopravit co nejrychleji plný sud s pivem z Ostravice na vrchol Lysé hory. To znamená zdolat přes 900 metrů převýšení, poradit si s tradičními rozmary počasí a dobře spolupracovat s kamarády. Sud ponesou šerpové na tradičním dřevěném šerpském nosiči, který se používá k zásobování horských chat.

Závod zavítá do Beskyd už počtvrté. „Zájem o start je každý rok velmi vysoký. Stále se najde dost chlapů, kteří rádi přijmou výzvu a zažijí spolu něco mimořádného. Účastníci předešlých tří ročníků se vždy shodli na tom, že samotná účast v závodě je obrovským zážitkem,“ přiblížil hlavní motivaci účastníků závodu Michal Kučera, junior manažer značky Radegast.

Lákadlem pro dokončení závodu v limitu 4 hodin je odměna pro každý tým. Tou je 50litrový sud s pivem Radegast. Nejrychlejší tým se může těšit na 4 sudy a speciální pohár.

Závodníci se do závodu Radegast Beskydský šerpa mohou přihlásit na internetových stránkách www.radegast.cz. Aktuální informace budou i na stránkách www.adrenalincup.com. Konec registrací 21. června 2012.

Kontakt:

Jiří Mareček
tiskový mluvčí
Tel.: 724 617 219

Poznámky pro editory:

  • V Pivovaru Radegast, který je jedním z nejmodernějších pivovarů v ČR, se vaří pivo od roku 1970.
  • Od roku 1999 je pivovar Radegast součástí společnosti Plzeňský Prazdroj.
  • S celkovým prodejem více než 9,9 milionů hektolitrů v kalendářním roce 2011 (včetně licenční výroby v zahraničí) a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj, a. s., je členem společnosti SABMiller plc. Pilsner Urquell je mezinárodní vlajkovou lodí portfolia značek SABMiller.
  • SABMiller plc je jedna z největších světových pivovarnických společností, s pivovarnickými aktivitami či distribucí ve více než 60 zemích světa napříč šesti kontinenty. Portfolio značek SABMiller zahrnuje významná mezinárodní piva jako Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro a Pilsner Urquell, a téměř 200 úspěšných regionálních a národních značek.

 

 

 

Nošovice