BIRELL GRAND PRIX PRAHA PŘINESE OSVĚŽUJÍCÍ ZÁŽITEK NEŽ SE BĚŽEC NADECHNE, BUDE JEHO FOTKA NA FACEBOOKU!

5.9.2014 Birell

Večerní běh Prahou Grand Prix Praha má v letošním roce nového hlavního partnera. Je jím nealko pivo Birell, ideální nápoj pro lidi vyznávající aktivní životní styl. Nový hlavní partner chystá pro účastníky závodu hned několik zážitků. Pro běžce připravil unikátní foto aplikaci. Profesionální fotografové pořídí v průběhu závodu fotku závodníka, která se okamžitě zobrazí na jeho osobním facebookovém profilu. Zařídí to speciální kód, který bude mít každé startovní číslo. V prodeji bude i limitovaná edice pamětních sklenic Birell s podpisem Patricka Makau. Výtěžek poputuje na podporu běžeckých nadějí zařazených do skupiny Czech Marathon Hopes.

„Těší mě, že je Birell hlavním partnerem této významné akce, která má obrovský ohlas nejen v ČR, ale také v zahraničí. Je nám ctí, že budeme moci osvěžit našim nealko pivem těla účastníků závodů a našimi projekty i jejich mysl,“ řekl marketingový manažer značky Birell Luděk Baumruk.

Všichni běžci budou moci využít speciální online foto aplikaci. Profesionální fotografové budou pořizovat fotky všech závodníků. Speciální kód na každém startovním čísle pak umožní to, že fotka konkrétního běžce se okamžitě zobrazí na jeho facebookovém profilu. Odkaz na ni pak dorazí společně s dosaženým časem i formou sms a také e-mailem.

„Věřím, že běžci tuto moderní službu, která bude zdarma, ocení. Využívá nejmodernější technologie a řekl bych, že přesně odpovídá potřebám dnešních lidí. Dokáže bleskově propojit realitu s online světem,“ řekl Luděk Baumruk a dodal, že je potřeba, aby běžec zaregistroval své startovní číslo na www.birell.cz/grandprix a provedl synchronizaci se svým profilem na Facebooku.

V prodeji bude limitovaná edice pamětních sklenic Birell s podpisem Patricka Makau. Jedna stojí 99 Kč a výtěžek je určen na podporu českých běžeckých nadějí ve skupině Czech Marathon Hopes. Sklenice bude k dostání v prostoru startu a cíle a také v Running Mall (roh ulic Františka Křížka a Milady Horákové).

 

Poznámky pro editory

  • Značka Birell patří dlouhodobě k lídrům celé kategorie nealkoholických piv, na českém trhu figuruje již více než dvacet let.
  • Do portfolia značky spadá Birell Světlý, Birell Polotmavý, míchané nápoje Birell Limetka & Malina a Birell Citron & Granátové  jablko, která byla na trh uvedena na jaře 2013. Letos v dubnu představil Birell novou zázvorovou příchuť. .
  • Dokonalou pivní chuť Birellu oceňují nejen spotřebitelé, ale úspěchy sklízí na tuzemských i světových soutěžích. Posledním úspěchem jsou ocenění na soutěži Pivex, kde bodoval jak Birell Citron & Granátové jablko, tak i Birell Limetka & Malina.
  • V roce 2012 získal Birell ocenění i v mezinárodní soutěži World Beer Awards.
  • S celkovým prodejem téměř 9,7 milionu hektolitrů v kalendářním roce 2013 (včetně licenčních výrob v zahraničí) a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj, a. s., je členem společnosti SABMiller plc. Pilsner Urquell je mezinárodní vlajkovou lodí portfolia značek SABMiller.
  • SABMiller plc je jednou z předních světových pivovarnických společností, s 75 tisíci zaměstnanci v 75 zemích celého světa. Nabízí více než 200 pivních značek včetně celosvětově známých jako jsou Pilsner Urquell, Peroni Nastro Azzurro, Miller Genuin Draft a Grolsh, stejně jako přední lokální značky Aguila (Kolumbie), Castle (Jižní Afrika), Miller Lite (USA), Snow (Čína), Victoria Bitter (Austrálie) nebo Tyskie (Polsko).

 

Kontakt:

Kateřina Krásová

Plzeňský Prazdroj

724 617 219

 

Plzeňský Prazdroj na sociálních sítích:

Twitter https://twitter.com/Prazdroj1

LinkedIN https://www.linkedin.com/company/plzensky-prazdroj

Youtube http://www.youtube.com/user/PlzenskyPrazdroj1

Praha