NA TURNAJI SNŮ BUDOU LETOS K VIDĚNÍ I LEGENDY BANÍKU

9.10.2014 Radegast

Osm ostravských hospod se už tuto sobotu 11.10. od 12 hodin utká na Bazalech ve fotbalovém Turnaji snů. Ten připravil FC Baník Ostrava společně s Radegastem, který je oficiálním pivem klubu. Na vítězný tým čeká kromě piva Radegast speciální odměna. Od 17:30 se vítěz turnaje utká s týmem Legend Baníku, jehož dres obléknou například Radek Slončík, Václav Daněk či Peter Drozd.

Před tímto exhibičním zápasem proběhne autogramiáda současného týmu Baníku včetně jeho aktuálně největší hvězdy Milana Baroše. Vstup na Turnaj snů včetně zápasu s Legendami Baníku je pro fanoušky za 30 Kč a v ceně je jedno pivo Radegast zdarma. Detailní program je na www.fcb.cz.

Každý hospodský tým má svého kapitána a asistenta, kterými jsou současní hráči baníkovského áčka. Ti vyrazí v pátek 10.10. v 17:30 do zúčastněných hospod na taktickou poradu. Fanoušci tak budou mít příležitost se s hráči Baníku potkat a vyzpovídat je u piva Radegast.

 

Seznam hospod, do kterých vyrazí hráči na taktickou poradu

Hospoda

Adresa

Kapitán a asistent

Pivnice Assen

U Hrubků 145, Ostrava

M. Frydrych, J. Celba

Restaurace Racek

Předškolní 2, Ostrava

M. Šichor, J. Matěj

Pivnice školka

Tlapákova 7, Ostrava

O. Byrtus, J. Šašinka

U Edisona

U hlady 55, Ostrava

T. Vengřinek, D. Mensah

Pivnice Assen srub

A. Gavlase 14a, Ostrava

D. Petrus, F. Kaša

Restaurace Parlament

Maďarská 14, Ostrava

D. Kukec, D. C. de Azevedo

Bar Valmer

Bohumínská 452/50, Ostrava

V. Šrom, P. Stronati

Restaurace U Káňů

Čapkova 434/38, Ostrava

O. Sukup, P. Macej

 

 

Poznámky pro editory

  • V pivovaru Radegast se vaří pivo od roku 1970. Oblibu si získalo díky své charakteristické výrazně hořké chuti. Nyní je pivovar Radegast součástí společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s.
  • S celkovým prodejem téměř 9,7 milionu hektolitrů v kalendářním roce 2013 (včetně licenčních výrob v zahraničí) a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj, a. s., je členem společnosti SABMiller plc. Pilsner Urquell je mezinárodní vlajkovou lodí portfolia značek SABMiller.
  • SABMiller plc je jednou z předních světových pivovarnických společností, s 75 tisíci zaměstnanci v 75 zemích celého světa. Nabízí více než 200 pivních značek včetně celosvětově známých jako jsou Pilsner Urquell, Peroni Nastro Azzurro, Miller Genuin Draft a Grolsh, stejně jako přední lokální značky Aguila (Kolumbie), Castle (Jižní Afrika), Miller Lite (USA), Snow (Čína), Victoria Bitter (Australie) nebo Tyskie (Polsko).

 

Kontakt:

Kateřina Krásová

Plzeňský Prazdroj

724 617 219

 

Plzeňský Prazdroj na sociálních sítích:

Twitter https://twitter.com/Prazdroj1

LinkedIN https://www.linkedin.com/company/plzensky-prazdroj

Youtube http://www.youtube.com/user/PlzenskyPrazdroj1

 

 

Ostrava