Poslední šance vyhrát špičkové horské kolo na cyklotrasách Radegast Birell

14.9.2007 Akce

Soutěž „Jedeme na Birell“, která probíhá na čtyřech populárních severomoravských cyklotrasách, se pomalu blíží ke svému vrcholu. Koncem září budou vyhlášeni její vítězové. Kdo nejpřesněji odpoví na soutěžní otázku, získá špičkové horské kolo. Ještě máte šanci!

Soutěž „Jedeme na Birell“  probíhá od 15. července na čtyřech moravských cyklotrasách  – Beskydy Radegast CykloTrack, Slezsko Radegast CykloTrack, Trojmezí Radegast CykloTrack a Opava Radegast CykloTrack. Její oficiální ukončení proběhne poslední zářijový den, kdy se dozvíme, kdo se stal majitelem špičkového horského kola Superior Radegast Birell Edition v hodnotě 26 900 Kč. Dalších 100 soutěžících vyhraje profesionální cyklistické dresy a exkluzivní cyklistické přilby z limitované série Radegast Birell. Prvních 300 nejrychlejších účastníků získá reflexní pásky pro zvýšení bezpečnosti při pohybu na vozovkách.

A co je nutné pro to udělat? Stačí projet některou z cyklotras a nasbírat 10 razítek z vybraných hostinců, restaurací či hospůdek, kde se osvěžíte nealkoholickým pivem Radegast Birell. Následně musíte co nejpřesněji odhadnout čas, za který profesionální cyklista  Radim Kořínek absolvoval na horském kole Superior Team Racing úsek trasy Trojmezí  Radegast CykloTrack – konkrétně 12,4 km dlouhý výjezd od spodní stanice lanové dráhy v Oldřichovicích k chatě na Javorovém vrchu.

„Radimovi to jelo opravdu dobře, víc ale neprozradím.  Pokud budete chtít jeho výkon napodobit, nezapomeňte na přilbu! Nepřeceňujte své síly  – kopec je to pořádný,“  komentuje výkon profesionálního cyklisty Karel Kraus, manažer značky Radegast Birell.

Nealkoholické pivo Radegast Birell je vhodné i pro řidiče a cyklisty, nezatíží totiž organismus alkoholem, ale osvěží ho stejně jako pivo alkoholické.

Více informací o nealkoholickém pivu Radegast Birell i o soutěži najdete na www.birell.cz

Bližší informace:
Vladimír Jurina, Plzeňský Prazdroj, tel.: 257 287 223, 724 617 886
Anna Balíčková, AMI Communications, tel.: 234 124 112, 724 012 607

x x x

  • Radegast Birell je jediným nealkoholickým pivem v portfoliu Plzeňského Prazdroje a zároveň nejprodávanějším českým nealkoholickým pivem.Ročně se ho vyrobí přes 200 tisíc hektolitrů, což na trhu představuje 66% podíl v segmentu nealkoholický piv.
  • S celkovým prodejem 10,7 milionu hektolitrů v kalendářním roce 2006 a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem  českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj je zakládajícím členem Iniciativy zodpovědných pivovarů, která nabádá cyklisty a ostatní účastníky silničního provozu, aby se zdrželi konzumace alkoholu před jízdou a při ní a volili k osvěžení nealkoholické nápoje.
  • Projekt cyklotras Radegast Birell je zaměřen také na podporu cestovního ruchu v regionu severní Moravy a Slezska.
  • Radim Kořínek (narozen 1973 v Olomouci) je nejúspěšnější český MTB jezdec,dvojnásobný člen českého olympijského týmu , 5x se stal mistrem republiky, a to jako jediný ve všech disciplínách MTB – cross country, sjezd, bikemaraton, štafety

Nošovice