Užijte si olympiádu v pivovaru Plzeňského Prazdroje

15.2.2010 Akce

Během olympijských dnů tak nejen sportovní fanoušci mohou poznat rodiště legendy – pivní značky Pilsner Urquell, která je od roku 2001 tradičním partnerem Českého olympijského týmu. Již tradičně poskytuje značka Pilsner Urquell také odměnu pro české medailisty – také všichni olympijští medailisté z Vancouveru získají pivo na rok zdarma.

K uplatnění 50 % slevy na prohlídku pivovaru stačí předložit akční leták nebo i vytištěnou kopii letáku, která je k dispozici na stránkách www.prazdroj.cz. Pro skupinu stačí 1 výtisk.

Pro individuální návštěvníky a skupiny do 20 osob se prohlídky konají každý den od pondělí do neděle ve 12:30, 14:00 a 16:00 hodin. Rezervace není nutná. Pro skupiny nad 20 osob uskutečníme prohlídku na základě rezervace kdykoliv od 10:00 do 17:00.

SPORTOVNÍ PŘENOSY v restauraci Na Spilce !!!

Fanoušci, kteří rádi sledují špičkové sportovní výkony společně s přáteli a na velkém formátu, mohou sledovat sportovní přenosy z olympijských her na velkoplošném plátně v restauraci Na Spilce, která je s kapacitou 550 míst největší pivnicí v Čechách. Přehled přenosů najdete na www.prazdroj.cz.

Poznámky pro editory:

  • Aktivity Plzeňského Prazdroje pro návštěvníky Plzně zahrnují Návštěvnické centrum, návštěvnickou trasu, stáčírnu v pivovaru, Pivovarské muzeum a Plzeňské historické podzemí v centru města. Pivovar patří k nejatraktivnějším turistickým destinacím ČR.
  • Pivovarské muzeum vPlzni se nalézá v původním právovárečném domě, který se zachoval ve své autentické podobě ve Veleslavínově ulici. Bylo otevřeno v roce 1959, u příležitosti 100. výročí ochranné známky „Plzeňské pivo“.
  • V roce 2009 navštívilo pivovar, Pivovarské muzeum a historické podzemí přes 216 000 návštěvníků z celého světa.

Kontakt:
Jiří Mareček
Plzeňský Prazdroj
724 617 219

Plzeň