Proč chtít Hvězdu sládků?

Protože je ukazatelem té nejvyšší kvality čepovaného piva a vodítkem pro návštěvníky, aby na něj chodili právě do hvězdných hospod. Ozvěte se nám, získejte Hvězdu sládků a těšte se z přízně zákazníků!


Dopřejte svým zákazníkům
nejlepší zážitek s pivem!

Výsledek se brzy dostaví. Bude jím spokojený host, který svým dílem přispěje k tomu, že váš podnik bude úspěšný. Nejlepší zážitek s pivem přinese jedině správně ošetřené a načepované pivo. Za příkladné dodržování zásad a požadavků péče o kvalitu čepovaného piva uděluje Plzeňský Prazdroj nejlepším hospodám a restauracím certifikát Hvězda sládků. Pod něj se podepisují ti, kdož stojí u samého zrodu piva, naši sládci. Hodnocení se provádí v ročních cyklech a podle jeho výsledků se certifikát uděluje s platností na jeden kalendářní rok. Hodnocení provádějí špičkoví profesionálové v oboru, absolventi speciálního Kempu výčepních, který se věnuje čepování piva a jeho degustacím. Každého experta také školí tým našich obchodních sládků.

Výhody udělení certifikátu Hvězda sládků

  • Označení provozovny certifikátem Hvězda sládků avizuje nejvyšší kvalitu péče o pivo a nejlepší pivní zážitek a zvyšuje reputaci hospody v očích stávajících i potenciálních hostů.
  • Certifikát slouží při rozhodování spotřebitelů o návštěvě provozovny.
  • Provozovna bude uvedena na webových stránkách Plzeňského Prazdroje v mapě certifikovaných, a tedy doporučených provozoven, dále v navigacích na webech jednotlivých pivních značek.
  • Certifikát Hvězda sládků se uděluje pouze zákazníkům Plzeňského Prazdroje.
  • Získání certifikátu je zároveň nutnou podmínkou pro zařazení do některé z úrovní obchodního programu Klubu klíčových zákazníků Plzeňského Prazdroje (podrobnosti u příslušného manažera pro rozvoj klíčových zákazníků nebo specialisty rozvoje obchodu).

Postup pro udělení certifikátu Hvězda sládků

  1. Požádejte specialistu rozvoje obchodu Plzeňského Prazdroje o zahájení certifikačního procesu.
  2. Proběhne měření základních technických parametrů.
  3. Následuje hodnocení kvality naservírovaného piva.
  4. V případě splnění všech podmínek vám bude udělen certifikát Hvězda sládků a předán zástupcem obchodního oddělení Plzeňského Prazdroje.
  5. V případě zjištění jakéhokoliv nedostatku, který zabraňuje udělení certifikátu Hvězda sládků, sdělíme přesně popsaný důvod a přidáme postup pro nápravu. Požadavek na další měření můžete podat nejdříve za 3 měsíce. Kontrolní měření v již certifikovaných provozovnách se budou opakovat nejméně 1x ročně. Mohou se ale uskutečnit kdykoliv za účelem prověření dodržování standardů a kvality čepovaného piva. V případě zjištění závažného porušení standardů uvedených v Podmínkách udělení certifikátu Hvězda sládků, nebo při změně provozovatele bude certifikát Hvězda sládků provozovně odebrán. Jakékoliv vaše další dotazy zodpoví osobně specialista rozvoje obchodu nebo pracovník technického servisu Plzeňského Prazdroje.
Nejčastější dotazy

Kam zajít na dokonale ošetřené pivo?

Vyberte si na mapě místo nebo podnik, kde o pivo perfektně pečují.
Naše mapa vám ukáže ukáže cestu!

Seznam oceněných hospod